Ukraina tõlge

Kas teadsid, et ukraina keeles on palju sünonüüme? Näiteks sõnal „silmapiir“ on suisa 12 sünonüümi! Ukraina keele rikkalik sõnavara ning sünonüümirohkus võimaldavad mõtteid, aga ka emotsioone väljendada täpsemalt ja nüansirikkamalt.

Ukraina keel on üks maailma vanimaid elavaid keeli. Esimesed kirjalikud märkmed selle keele kohta pärinevad lausa aastast 448. See on slaavi keelte hulka kuuluv idaslaavi keel, mida kõneldakse peamiselt Ukrainas.

Kui soovid oma sõnumit edastada ukraina keeles, siis aitame sind meeleldi ukraina-eesti tõlgetega. Meie kogenud meeskond tõlgib sujuvalt eesti keelest ukraina keelde, aga ka inglise keelest ukraina keelde. Just nii, nagu sul vaja.

Kuidas leida parimaid eesti-ukraina tõlkeid pakkuv tõlkebüroo? Teame, et see võib olla keeruline, sest konkurents on tihe ja häid teenusepakkujaid on mitmeid.

Juba aastast 2010 seisame iga päev selle eest, et olla usaldusväärne ja professionaalne partner eesti-ukraina ja ukraina-eesti tõlgetel. Pakume tõlget ukraina keelest ka teistesse keeltesse.

Meie jaoks pole lahendamatuid olukordi, küll aga on meil oskused ja fantaasiat. Tänu sellele oleme valmis vastama ka kõige nõudlikumatele soovidele, pakkudes mitmekülgset tõlketeenust erinevates valdkondades.

Aabwelli tõlkebüroo särab konkurentide seas, kuna:

  • hoides kvaliteeti kõrgel, panustame kiirusesse, sest aega on kõigil meil ühepalju see tähendab vähe;
  • tõlkijad tõlgivad oma emakeelde;
  • tagame hoolikalt toimetatud tekstid;
  • mitmekesine tõlkijate valik võimaldab leida mõttevahendaja, kes on spetsialiseerunud just sinu valdkonna tekstidele;
  • säilitame sinu terminoloogia, tagades sealjuures tõlgete kvaliteedi ja ühtluse.

Saada julgelt oma eesti-ukraina või ukraina-eesti tõlkepäring
ja lubame, et parim versioon tõlkest on peagi su postkastis!

Veebilehed

Tagame veebilehe sisu täpse, professionaalse ja loomuliku tõlke, mis kõnetab soovitud sihtgruppi.

Tootetutvustused

Tõlgime sinu toodete tutvustused, et jõuaksid laiema rahvusvahelise auditooriumini, suurendades seeläbi müüginumbreid.

Tootekataloogid

Tänu kvaliteetsele eesti-ukraina tõlkele võid olla kindel, et sinu tootekataloog jõuab potentsiaalsete klientideni selgelt ja veenvalt.

Kasutusjuhendid

Hoolitseme selle eest, et kasutusjuhendid oleksid arusaadavad ja täpse eesti-ukraina või ukraina-eesti tõlkega, tagades tarbijate ohutuse ja rahulolu.

Lepingud

Teadagi, et äriõiguslikud dokumendid nõuavad täpsust ja selgust. Meie professionaalsed tõlkijad tagavad, et su lepingud, olenemata sellest, kas vajad ukraina-inglise, inglise-ukraina või hoopis eesti-ukraina tõlget, jäävad lõpuni mõistetavaks ja täpseks.

Turundustekstid

Sinu ettevõtte müügisõnumite tõlkimisel eesti keelest ukraina keelde või vastupidi pöörame erilist tähelepanu just vastava keelekasutuse turunduslikule mõjule. Ikka selleks, et see jõuaks soovitud sihtgrupini selgelt ja veenvalt.

Ja mis iganes teksti just sina vajad.

Lisaks pakume võimalust lasta meie ukraina keelt emakeelena rääkival toimetajal toimetada või parandada juba olemasolevat ukrainakeelset teksti.

Kirjuta meile!

Saada meile oma ukraina keele tõlke päring ja lubame, et meie professionaalne meeskond loob sulle tõlke, millest sa ei suuda keelduda! Oleme vaid ühe kirja kaugusel.    Failid

    Maksimaalselt viis (5) faili kokku kuni 50 MB.