Taani tõlge

Kas teadsid, et taanikeelne väljend “Hvad siger du?” („Mida sa ütlesid?“) on Taanis kõnekeeles üks enimlevinud väljendeid? Põhjuseks taanlaste kohati väga raskesti mõistetav diktsioon, millest isegi taanlastel endil on keeruline aru saada.

Tegelikult on asi läinud nii kaugele, et taanikeelseid filme näidatakse Taani kinodes koos taanikeelsete subtiitritega, sest vaatajad ei suuda aru saada emakeelt kõnelevatest näitlejatest kinolinal.

Ja muidugi põnev keelenüanss taani keeles on asjaolu, et kirjakeeles on üheksa täishäälikut, aga kõnes kokku lausa 40! Tõeline keelelõbustus, eks?

Ole aga mureta! Kui soovid oma sõnumit edastada taani keeles, siis aitame sind meeleldi eesti-taani tõlgetega. Meie kogenud meeskond tõlgib sujuvalt taani keelest eesti keelde, aga ka inglise keelest taani keelde. Just nii, nagu sul vaja.

Kuidas leida parimaid eesti-taani tõlkeid pakkuv tõlkebüroo? Teame, et see võib olla keeruline, sest konkurents on tihe ja häid teenusepakkujaid on mitmeid.

Juba aastast 2010 seisame iga päev selle eest, et olla usaldusväärne ja professionaalne partner eesti-taani ja taani-eesti tõlgetel. Pakume tõlget taani keelest ka teistesse keeltesse.

Meie jaoks pole lahendamatuid olukordi, küll aga on meil oskused ja fantaasiat. Seetõttu oleme valmis vastama ka kõige nõudlikumatele soovidele, pakkudes mitmekülgset tõlketeenust erinevates valdkondades.

Aabwelli tõlkebüroo särab konkurentide seas, kuna:

  • hoides kvaliteeti kõrgel, panustame kiirusesse, sest aega on kõigil meil ühepalju see tähendab vähe;
  • tõlkijad tõlgivad oma emakeelde;
  • tagame hoolikalt toimetatud tekstid;
  • mitmekesine tõlkijate valik võimaldab leida mõttevahendaja, kes on spetsialiseerunud just sinu valdkonna tekstidele;
  • säilitame sinu terminoloogia, tagades sealjuures tõlgete kvaliteedi ja ühtluse.

Saada julgelt oma eesti-taani või taani-eesti tõlkepäring
ja lubame, et parim versioon tõlkest on peagi su postkastis!

Veebilehed

Tagame veebilehe sisu täpse, professionaalse ja loomuliku tõlke, mis kõnetab soovitud sihtgruppi.

Tootetutvustused

Tõlgime sinu toodete tutvustused, et jõuaksid laiema rahvusvahelise auditooriumini, suurendades seeläbi müüginumbreid.

Tootekataloogid

Tänu kvaliteetsele eesti-taani tõlkele võid olla kindel, et sinu tootekataloog jõuab potentsiaalsete klientideni selgelt ja veenvalt.

Kasutusjuhendid

Hoolitseme selle eest, et kasutusjuhendid oleksid arusaadavad ja täpse eesti-taani või taani-eesti tõlkega, tagades tarbijate ohutuse ja rahulolu.

Lepingud

Teadagi, et äriõiguslikud dokumendid nõuavad täpsust ja selgust. Meie professionaalsed tõlkijad tagavad, et su lepingud, olenemata sellest, kas vajad taani-inglise, inglise-taani või hoopis eesti-taani tõlget, jäävad lõpuni mõistetavaks ja täpseks.

Turundustekstid

Sinu ettevõtte müügisõnumite tõlkimisel eesti keelest taani keelde või vastupidi pöörame erilist tähelepanu just vastava keelekasutuse turunduslikule mõjule. Ikka selleks, et see jõuaks soovitud sihtgrupini selgelt ja veenvalt.

Ja mis iganes teksti just sina vajad.

Lisaks pakume võimalust lasta meie taani keelt emakeelena rääkival toimetajal toimetada või parandada juba olemasolevat taanikeelset teksti.

Kirjuta meile!

Saada meile oma taani keele tõlke päring ja lubame, et meie professionaalne meeskond loob sulle tõlke, millest sa ei suuda keelduda! Oleme vaid ühe kirja kaugusel.    Failid

    Maksimaalselt viis (5) faili kokku kuni 50 MB.