Prantsuse tõlge

Kas teadsid, et prantsuse keel on ainus keel maailmas, mida räägitakse kõigil viiel kontinendil? See peegeldab Prantsusmaa ajaloolist mõju ja kultuurilist pärandit, mis on laienenud üle kogu maailma. Lisaks mängib prantsuse keel olulist rolli rahvusvahelises diplomaatias ja on üks kuuest ametlikust keelest ÜRO-s.

Kui soovid oma sõnumit edastada prantsuse keeles, siis aitame sind meeleldi eesti-prantsuse tõlgetega. Meie kogenud meeskond tõlgib sujuvalt prantsuse keelest eesti keelde, aga ka inglise keelest prantsuse keelde. Just nii, nagu sul vaja.

Kuidas leida parimaid eesti-prantsuse tõlkeid pakkuv tõlkebüroo? Teame, et see võib olla keeruline, sest konkurents on tihe ja häid teenusepakkujaid on mitmeid.

Juba aastast 2010 seisame iga päev selle eest, et olla usaldusväärne ja professionaalne partner eesti-prantsuse ja prantsuse-eesti tõlgetel. Pakume tõlget prantsuse keelest ka teistesse keeltesse.

Meie jaoks pole lahendamatuid olukordi, küll aga on meil oskused ja fantaasiat. Seetõttu oleme valmis vastama ka kõige nõudlikumatele soovidele, pakkudes mitmekülgset tõlketeenust erinevates valdkondades.

Aabwelli tõlkebüroo särab konkurentide seas, kuna:

  • hoides kvaliteeti kõrgel, panustame kiirusesse, sest aega on kõigil meil ühepalju see tähendab vähe;
  • tõlkijad tõlgivad oma emakeelde;
  • tagame hoolikalt toimetatud tekstid;
  • mitmekesine tõlkijate valik võimaldab leida mõttevahendaja, kes on spetsialiseerunud just sinu valdkonna tekstidele;
  • säilitame sinu terminoloogia, tagades sealjuures tõlgete kvaliteedi ja ühtluse.

Saada julgelt oma eesti-prantsuse või prantsuse-eesti tõlkepäring
ja lubame, et parim versioon tõlkest on peagi su postkastis!

Veebilehed

Tagame veebilehe sisu täpse, professionaalse ja loomuliku tõlke, mis kõnetab soovitud sihtgruppi.

Tootetutvustused

Tõlgime sinu toodete tutvustused, et jõuaksid laiema rahvusvahelise auditooriumini, suurendades seeläbi müüginumbreid.

Tootekataloogid

Tänu kvaliteetsele eesti-prantsuse tõlkele võid olla kindel, et sinu tootekataloog jõuab potentsiaalsete klientideni selgelt ja veenvalt.

Kasutusjuhendid

Hoolitseme selle eest, et kasutusjuhendid oleksid arusaadavad ja täpse eesti-prantsuse või prantsuse-eesti tõlkega, tagades tarbijate ohutuse ja rahulolu.

Lepingud

Teadagi, et äriõiguslikud dokumendid nõuavad täpsust ja selgust. Meie professionaalsed tõlkijad tagavad, et su lepingud, olenemata sellest, kas vajad prantsuse-inglise, inglise-prantsuse või hoopis eesti-prantsuse tõlget, jäävad lõpuni mõistetavaks ja täpseks.

Turundustekstid

Sinu ettevõtte müügisõnumite tõlkimisel eesti keelest prantsuse keelde või vastupidi pöörame erilist tähelepanu just vastava keele turunduslikule mõjule. Ikka selleks, et see jõuaks soovitud sihtgrupini selgelt ja veenvalt.

Ja mis iganes teksti just sina vajad.

Lisaks pakume võimalust lasta meie prantsuse keelt emakeelena rääkival toimetajal toimetada või parandada juba olemasolevat prantsuskeelset teksti.

Kirjuta meile!

Saada meile oma prantsuse keele tõlke päring ja lubame, et meie professionaalne meeskond loob sulle tõlke, millest sa ei suuda keelduda! Oleme vaid ühe kirja kaugusel.    Failid

    Maksimaalselt viis (5) faili kokku kuni 50 MB.