Poola tõlge

Kas teadsid, et poola keel on üks sellistest maailma keeltest, millel on erakordselt keeruline grammatika? Samuti on poola keeles nimisõnadel sugu. Näiteks on „kuu“ (księżyc) meessoost, aga „päike“ (słońce) hoopis naissoost. See grammatiline tunnus muudab keele õppimise parajaks väljakutseks, kuid lisab samas keelele ainulaadsust ja mitmekesisust.

Lisaks on poola keel – nagu ka teised slaavi keeled – väga rikkalik hellitava tähendusega sõnade ehk deminutiivide poolest. Näiteks piletikontroll küsib reisijalt näha bileciki (piletikesi), mitte bilety. Mõnikord kasutatakse deminutiivvorme, et väljendada erilist viisakust isiku suhtes, kelle poole pöördutakse.

Kui soovid oma sõnumit edastada poola keeles, siis aitame sind meeleldi poola-eesti tõlgetega. Meie kogenud meeskond tõlgib sujuvalt eesti keelest poola keelde, aga ka inglise keelest poola keelde. Just nii, nagu sul vaja.

Kuidas leida parimaid eesti-poola tõlkeid pakkuv tõlkebüroo? Teame, et see võib olla keeruline, sest konkurents on tihe ja häid teenusepakkujaid on mitmeid.

Juba aastast 2010 seisame iga päev selle eest, et olla usaldusväärne ja professionaalne partner eesti-poola ja poola-eesti tõlgetel. Pakume tõlget poola keelest ka teistesse keeltesse.

Meie jaoks pole lahendamatuid olukordi, küll aga on meil oskused ja fantaasiat. Tänu sellele oleme valmis vastama ka kõige nõudlikumatele soovidele, pakkudes mitmekülgset tõlketeenust erinevates valdkondades.

Aabwelli tõlkebüroo särab konkurentide seas, kuna:

  • hoides kvaliteeti kõrgel, panustame kiirusesse, sest aega on kõigil meil ühepalju see tähendab vähe;
  • tõlkijad tõlgivad oma emakeelde;
  • tagame hoolikalt toimetatud tekstid;
  • mitmekesine tõlkijate valik võimaldab leida mõttevahendaja, kes on spetsialiseerunud just sinu valdkonna tekstidele;
  • säilitame sinu terminoloogia, tagades sealjuures tõlgete kvaliteedi ja ühtluse.

Saada julgelt oma eesti-poola või poola-eesti tõlkepäring
ja lubame, et parim versioon tõlkest on peagi su postkastis!

Veebilehed

Tagame veebilehe sisu täpse, professionaalse ja loomuliku tõlke, mis kõnetab soovitud sihtgruppi.

Tootetutvustused

Tõlgime sinu toodete tutvustused, et jõuaksid laiema rahvusvahelise auditooriumini, suurendades seeläbi müüginumbreid.

Tootekataloogid

Tänu kvaliteetsele eesti-poola tõlkele võid olla kindel, et sinu tootekataloog jõuab potentsiaalsete klientideni selgelt ja veenvalt.

Kasutusjuhendid

Hoolitseme selle eest, et kasutusjuhendid oleksid arusaadavad ja täpse eesti-poola või poola-eesti tõlkega, tagades tarbijate ohutuse ja rahulolu.

Lepingud

Teadagi, et äriõiguslikud dokumendid nõuavad täpsust ja selgust. Meie professionaalsed tõlkijad tagavad, et su lepingud, olenemata sellest, kas vajad poola-inglise, inglise-poola või hoopis eesti-poola tõlget, jäävad lõpuni mõistetavaks ja täpseks.

Turundustekstid

Sinu ettevõtte müügisõnumite tõlkimisel eesti keelest poola keelde või vastupidi pöörame erilist tähelepanu just vastava keelekasutuse turunduslikule mõjule. Ikka selleks, et see jõuaks soovitud sihtgrupini selgelt ja veenvalt.

Ja mis iganes teksti just sina vajad.

Lisaks pakume võimalust lasta meie poola keelt emakeelena rääkival toimetajal toimetada või parandada juba olemasolevat poolakeelset teksti.

Kirjuta meile!

Saada meile oma poola keele tõlke päring ja lubame, et meie professionaalne meeskond loob sulle tõlke, millest sa ei suuda keelduda! Oleme vaid ühe kirja kaugusel.    Failid

    Maksimaalselt viis (5) faili kokku kuni 50 MB.