Norra tõlge

Kas oled tuttav Jante seadusega (norra keeles Janteloven)? See on Skandinaavia mentaliteeti kirjeldav reeglite kogum, mille mõtles välja norra kirjanik Aksel Sandemose ja mis koosneb kümnest põhimõttest.

Jante seadus kannab ideed, et teatud inimrühm võib kritiseerida oma liikmete individuaalset edu ja saavutusi. Kui soovid täpsemalt teada, millised need 10 põhimõtet ehk Norra elulaadi 10 käsku on, siis klõpsa lingil. Vahest oleks eestlastelegi midagi sarnast tarvis? 🙂

Kui aga oled jõudnud Aabwelli tõlkebüroo lehele, kuna vajad eesti-norra tõlget, siis aitame sind suurima hea meelega. Meie kogenud meeskond tõlgib sujuvalt eesti keelest norra keelde. Ka inglise keelest norra keelde. Samuti teistesse keeltesse just nii, nagu sul vaja.

Kuidas leida parimaid eesti-norra tõlkeid pakkuv tõlkebüroo? Teame, et see võib olla keeruline, sest konkurents on tihe ja häid teenusepakkujaid on mitmeid.

Juba aastast 2010 seisame iga päev selle eest, et olla usaldusväärne ja professionaalne partner eesti-norra ja norra-eesti tõlgetel.

Meie jaoks pole lahendamatuid olukordi, küll aga on meil oskused ja fantaasiat. Seetõttu oleme valmis vastama ka kõige nõudlikumatele soovidele, pakkudes mitmekülgset tõlketeenust erinevates valdkondades.

Aabwelli tõlkebüroo särab konkurentide seas, kuna:

  • hoides kvaliteeti kõrgel, panustame kiirusesse, sest aega on kõigil meil ühepalju see tähendab vähe;
  • tõlkijad tõlgivad oma emakeelde;
  • tagame hoolikalt toimetatud tekstid;
  • mitmekesine tõlkijate valik võimaldab leida mõttevahendaja, kes on spetsialiseerunud just sinu valdkonna tekstidele;
  • säilitame sinu terminoloogia, tagades sealjuures tõlgete kvaliteedi ja ühtluse.

Saada julgelt oma eesti-norra või norra-eesti tõlkepäring
ja lubame, et parim versioon tõlkest on peagi su postkastis!

Veebilehed

Tagame veebilehe sisu täpse, professionaalse ja loomuliku tõlke, mis kõnetab soovitud sihtgruppi.

Tootetutvustused

Tõlgime sinu toodete tutvustused, et jõuaksid laiema rahvusvahelise auditooriumini, suurendades seeläbi müüginumbreid.

Tootekataloogid

Tänu kvaliteetsele eesti-norra tõlkele võid olla kindel, et sinu tootekataloog jõuab potentsiaalsete klientideni selgelt ja veenvalt.

Kasutusjuhendid

Hoolitseme selle eest, et kasutusjuhendid oleksid arusaadavad ja täpse eesti-norra või norra-eesti tõlkega, tagades tarbijate ohutuse ja rahulolu.

Lepingud

Teadagi, et äriõiguslikud dokumendid nõuavad täpsust ja selgust. Meie professionaalsed tõlkijad tagavad, et su lepingud, olenemata sellest, kas vajad norra-inglise, inglise-norra või hoopis eesti-norra tõlget, jäävad lõpuni mõistetavaks ja täpseks.

Turundustekstid

Sinu ettevõtte müügisõnumite tõlkimisel eesti keelest norra keelde või vastupidi pöörame erilist tähelepanu just vastava keelekasutuse turunduslikule mõjule. Ikka selleks, et see jõuaks soovitud sihtgrupini selgelt ja veenvalt.

Ja mis iganes teksti just sina vajad.

Lisaks pakume võimalust lasta meie norra keelt emakeelena rääkival toimetajal toimetada või parandada juba olemasolevat norrakeelset teksti.

Kirjuta meile!

Saada meile oma norra keele tõlke päring ja lubame, et meie professionaalne meeskond loob sulle tõlke, millest sa ei suuda keelduda! Oleme vaid ühe kirja kaugusel.    Failid

    Maksimaalselt viis (5) faili kokku kuni 50 MB.