Leedu tõlge

Kas teadsid, et leedu keeles puuduvad räiged vandesõnad? Kui leedukatel närv mustaks läheb, siis vannutakse kas vene või inglise keeles.

Leedu keel on ka vahvalt tantsuline. Näiteks kui buss peatub, siis ütlevad reisijad sageli: „Lipsi, lipsi, čia-čia-čia!“: Nad ei loetle aga tantsude nimetusi, vaid tegemist on lühivormiga küsimusest: „Kas te väljute siin?“

Leedu keel ongi tuntud just oma laulu- ja rütmitunnetuse poolest ning seda on korduvalt nimetatud üheks vanimaks laulvaks keeleks maailmas.
Kui soovid oma sõnumit edastada leedu keeles, siis aitame sind meeleldi leedu-eesti tõlgetega. Meie kogenud meeskond tõlgib sujuvalt eesti keelest leedu keelde, aga ka inglise keelest leedu keelde. Just nii, nagu sul vaja.

Kuidas leida parimaid eesti-leedu tõlkeid pakkuv tõlkebüroo? Teame, et see võib olla keeruline, sest konkurents on tihe ja häid teenusepakkujaid on mitmeid.

Juba aastast 2010 seisame iga päev selle eest, et olla usaldusväärne ja professionaalne partner eesti-leedu ja leedu-eesti tõlgetel. Pakume tõlget leedu keelest ka teistesse keeltesse.

Meie jaoks pole lahendamatuid olukordi, küll aga on meil oskused ja fantaasiat. Tänu sellele oleme valmis vastama ka kõige nõudlikumatele soovidele, pakkudes mitmekülgset tõlketeenust erinevates valdkondades.

Aabwelli tõlkebüroo särab konkurentide seas, kuna:

  • hoides kvaliteeti kõrgel, panustame kiirusesse, sest aega on kõigil meil ühepalju see tähendab vähe;
  • tõlkijad tõlgivad oma emakeelde;
  • tagame hoolikalt toimetatud tekstid;
  • mitmekesine tõlkijate valik võimaldab leida mõttevahendaja, kes on spetsialiseerunud just sinu valdkonna tekstidele;
  • säilitame sinu terminoloogia, tagades sealjuures tõlgete kvaliteedi ja ühtluse.

Saada julgelt oma eesti-leedu või leedu-eesti tõlkepäring
ja lubame, et parim versioon tõlkest on peagi su postkastis!

Veebilehed

Tagame veebilehe sisu täpse, professionaalse ja loomuliku tõlke, mis kõnetab soovitud sihtgruppi.

Tootetutvustused

Tõlgime sinu toodete tutvustused, et jõuaksid laiema rahvusvahelise auditooriumini, suurendades seeläbi müüginumbreid.

Tootekataloogid

Tänu kvaliteetsele eesti-leedu tõlkele võid olla kindel, et sinu tootekataloog jõuab potentsiaalsete klientideni selgelt ja veenvalt.

Kasutusjuhendid

Hoolitseme selle eest, et kasutusjuhendid oleksid arusaadavad ja täpse eesti-leedu või leedu-eesti tõlkega, tagades tarbijate ohutuse ja rahulolu.

Lepingud

Teadagi, et äriõiguslikud dokumendid nõuavad täpsust ja selgust. Meie professionaalsed tõlkijad tagavad, et su lepingud, olenemata sellest, kas vajad leedu-inglise, inglise-leedu või hoopis eesti-leedu tõlget, jäävad lõpuni mõistetavaks ja täpseks.

Turundustekstid

Sinu ettevõtte müügisõnumite tõlkimisel eesti keelest leedu keelde või vastupidi pöörame erilist tähelepanu just vastava keelekasutuse turunduslikule mõjule. Ikka selleks, et see jõuaks soovitud sihtgrupini selgelt ja veenvalt.

Ja mis iganes teksti just sina vajad.

Lisaks pakume võimalust lasta meie leedu keelt emakeelena rääkival toimetajal toimetada või parandada juba olemasolevat leedukeelset teksti.

Kirjuta meile!

Saada meile oma leedu keele tõlke päring ja lubame, et meie professionaalne meeskond loob sulle tõlke, millest sa ei suuda keelduda! Oleme vaid ühe kirja kaugusel.    Failid

    Maksimaalselt viis (5) faili kokku kuni 50 MB.